Zwroty i reklamacje

Masz prawo do odstąpienia od umowy do 14 dni od momentu otrzymania produktów bez podawania przyczyny. Po tym czasie masz 14 dni aby zwrócić otrzymane produkty na nasz adres. Znajdziesz go w zakładce Kontakt.

Należność za produkty wypłacimy najszybciej jak to możliwe, ale nie wcześniej niż w momencie otrzymania zwróconych produktów lub potwierdzenia ich nadania.

Zwracane produkty nie mogą nosić śladów użytkowania wykraczających poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Wszelkie koszty związane z naprawą części, czyszczeniem oraz zerwaniem metek będą leżały po stronie konsumenta. 

Przykładamy ogromną wagę, aby nasze produkty dotarły do Ciebie w idealnym stanie, wolne od waz fizycznych oraz prawnych. Jeśli jednak zauważysz wady wynikające z błędnego wykonania produktu, masz prawo do reklamacji do 2 lat od daty zakupu. 

Więcej informacji na temat zwrotów oraz reklamacji możesz znaleźć w naszym Regulaminie. W razie pytań, napisz do nas maila na adres returns@wearmakina.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl